Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

Sekrety informacji zwrotnej, na której wszyscy zyskują

Rzetelna informacja zwrotna potrafi być ożywcza niczym świeży powiew wiatru. Potrafi uwolnić w zespole więcej energii, kreatywności, zaufania. Sama w sobie jest darem, choć często bywa mylona z krytyką lub oceną osoby lub jej zachowania.

Sekret tkwi w kilku aspektach: po stronie oferującego – w szczerym kontakcie ze swoją intencją oraz w otwartości, dobrowolności i zaufaniu ze strony otrzymującego.

Chcesz wziąć udział w warsztatach? Napisz do nas na adres kontakt@panikb.eu.

Zazwyczaj feedback źle się kojarzy. W ten sposób często pod pozornym uśmiechem nakręcamy kulturę kontroli i strachu; pokazujemy, że coś nie działa, ktoś zawinił i zostanie ukarany. Tymczasem kluczem jest kontakt i świadomość zaspokojonych lub niespełnionych potrzeb. Dzięki informacji zwrotnej udzielonej z uważnością i szacunkiem pojawia się więcej zrozumienia, więcej opcji na skuteczne rozwiązania i owocną współpracę w przyszłości.

Jeśli chcesz nauczyć się dawać informację zwrotną, która wzbogaca obie strony, zapraszam Cię na warsztat, podczas którego poznasz kluczowe założenia i praktyczne narzędzia oparte nie na ocenie i szukaniu winnego, ale na szacunku, byciu w kontakcie i świadomości potrzeb.

Omówimy:

• kiedy dawać informację zwrotną, a kiedy nie
• jak zadbać o jasność przekazu (jak wyrazić o co mi chodzi)
• jak widzieć, odróżniać i dbać o potrzeby na 3 poziomach: osobistym, relacji i zespołu/organizacji
• jak zadbać o drugą stronę, by chciała usłyszeć i przyjąć nasz dar
• jak sprawić, by informacja zwrotna była użyteczna, łatwostrawna?
• jak zadbać o emocje związane z feedbackiem – wstyd, poczucie winy i niezręczność

Konflikt bierze się z niewyrażonego feedbacku, więc nauka dawania informacji zwrotnej w taki sposób, by wszyscy czuli się wygrani jest na wagę złota.

Podczas warsztatu doświadczysz jak taka informacja działa, do czego służy i jak może przełożyć się na wzrost efektywności w zespole. Ponadto odczarujemy przekonanie, że feedback musi wiązać się z nieprzyjemnymi doznaniami. Informacja zwrotna to także świętowanie, docenianie, wyrażanie uznania i wdzięczności. Chcesz zaprosić tę energię do swojego biura?

Warsztaty rozpoczynają się o 17:00, ale możesz przyjść już o 16:30, żeby poznać trenerkę, innych uczestników i wypić ciepłą herbatę 🙂

O trenerce:

Beata Kosiacka

Certyfikowana trenerka NVC, coach ICF, absolwentka SGH, założycielka Babskiej Dżungli. Fascynuje ją rozwój osobisty i wspieranie innych w dążeniu do spełnionego życia w oparciu o ważne dla każdego potrzeby i cele. Pracuje z klientami indywidualnymi i zespołami. Ekspertka w budowaniu efektywności współpracy i komunikacji, tworzeniu kultury dialogu w zespołach.

W pracy łączy kreatywne myślenie, empatyczną komunikację, coaching i mediacje. Za swoją misję uważa uwalnianie od schematów i stereotypów na rzecz budowania relacji opartych na autentyczności i zaufaniu.
Współautorka kompleksowego programu do self-coachingu i Dziennika Rozwoju „Wiem, czego chcę!”, który pomógł już setkom osób odnaleźć swoją autentyczną drogę i lepiej poznać siebie.

Jeśli chcesz upewnić się, czy ten warsztat jest dla Ciebie zadzwoń (+48 793 388 828) lub napisz do trenerki (beata.kosiacka@panikb.eu).

Wyślij swoje zgłoszenie na kontakt@panikb.eu.

Go to Top